Facebook

Hievii Media logo czarne

Pobierz naszą aplikację Hievii Store

Kompleksowa realizacja

MDomy.pl – Producent Prefabrykowanych Domów Modułowych

✓ Branding✓ Copywriting✓ Marketing✓ Naming✓ on SEO + off SEO✓ Przyśpieszenie do 2sec.✓ PWA✓ Sesja Foto + Video✓ Social Media✓ Strona Web + RWD✓ Wersje językowe✓ Zabezpieczenia

MDomy.pl logo

Bardzo profesjonalna współpraca podczas tworzenia strony internetowej. Rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania. Wszystkie nasze pomysły były zawsze brane pod uwagę.

Serwis: Strona

Adres: www.mdomy.pl

Realizacja: 2021

O Firmie →

MDomy to marka konsorcjum WASA TRADE Sp. z .o. Budujemy wysokiej klasy drewniane domy modułowe w wyspecjalizowanej hali produkcyjnej, gdzie pracujemy według najwyższych standardów europejskich. Znajdujemy się w północnej części Polski (okolice Malborka) i realizujemy domy na teren całego kraju oraz zagranicę. Wyróżnia nas jakość i indywidualne podejście do klienta.

Czcionka

Montserrat font

Kolory

#BF6E26

#5c0516

#262626

AUDYT Google Lighthouse

Lighthouse to narzędzie open source stworzone przez firmę Google. Końcowy raport zawiera informację na temat błędów dotyczących szeroko pojętej wydajności i jakości stron oraz aplikacji internetowych. Oprócz listy niedociągnięć, otrzymujemy również użyteczne wskazówki jak je poprawić i dlaczego jest to istotne.

Wydajność

89%

Dostępność

96%

Dobre praktyki

87%

SEO

99%

AUDYT SEOBILITY

Seobility to internetowe oprogramowanie SEO do optymalizacji witryny. Seobility sprawdza całą witrynę, indeksując wszystkie powiązane strony. Wszystkie znalezione strony z błędami, problemy z optymalizacją strony lub problemy z zawartością strony, takie jak zduplikowana treść, są gromadzone i wyświetlane w każdej sekcji sprawdzania.

RAZEM

94%

meta

100%

Jakość

94%

Struktura

100%

Linki

67%

Serwer

95%

off SEO

34%

Musisz to zobaczyć na żywo!

Ciasteczka

Dbamy o Twoje dane i chcielibyśmy używać plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia.